YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Şirketlere özel ihtiyacçlarına göre yazılım çözümleri. Facilite CMS ile gelişmiş içerik çözümleri. Facilite E-Ticaret çözümleri ile size özel satış kanalları.

BAKIM ve DESTEK

Destek Bilgi Teknolojileri olarak bilgi teknolojilerinin iş verimliliğinin anahtarı olduğuna inanan müşterilerimize, bilgi ve teknolojileri alanında ihtiyaçlarını karşılayacak maliyet ve rekabet avantajı sağlamak öncelikli hedefimizdir.

BULUT ÇÖZÜMLERİ

Küçük ve Orta ölçekli işletmeler (KOBİ), işlerini her yerden yürütebilecekleri güce ve esnekliğe ihtiyaç duyar. Bu nedenle, işletmelerini ileri taşımaya yardımcı olması için buluta başvurmaktadırlar. Asıl soru şudur; Belirli gereksinimlerinizi karşılayacak en iyi hizmetleri hangi bulut çözümü sunuyor?

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Bilişim projelerinin yapı taşlarının başında “Network” gelir. Yapılacak olan yatırım ve bununla bağlantılı olarak seçilecek ürünlerin tamamı işletmelerin sonraki zamanlarda IT projelerinde nasıl ilerleyeceğinin veya nereye kadar yatırım yapmadan genişleyebileceğinin belirlendiği ilk unsurdur.

YENİ ÜRÜN MİMARİLERİYLE TANIŞIN

SON SİSTEM Çözümler
+

SUNUCU

Bilgiye kesintisiz, anında ve ihtiyaç duyulan yerde ulaşılması bir zorunluluktur. HP Enterprise ürün ailesi içinde her iş ihtiyacına cevap verebilecek sunucu ürünü yer almaktadır. Destek Bilşim Teknolojileri tarafından yapılan analizler neticesinde müşterilerimiz ihtiyacı olması halinde bu sunucu ailesiden istenilen modeller temin edilerek müşterinin lokasyonuna kurulumu yapılıp montaj yapılmaktadır.

+

VERİ DEPOLAMA

Kurumlar ve kullanıcılar için çok önem teşkil eden veriler hergün biraz daha büyümektedir ve bu veriler kesintisiz, anında ve ihtiyaç duyulan yerde ulaşılması bir zorunluluktur. Bilginin kalbi olan Storage teknolojilerinin planlanması ve projelendirilmesi için bilgi ve deneyime sahip olmak çok büyük önem taşımaktadır.

+

YEDEKLEME

Dünya genelinde, kurumların verileri yılda ortalama %40 büyümektedir. Bu büyümeye rağmen teknoloji üreticileri yedekleme sürelerini kısaltmaya veya sabitlemeye çalışmaktadır. Veri yedeklemenin yanı sıra uzak ofislere taşınması, büyük kurumlar için gereksinim haline gelmiştir. En büyük problemlerden biri, olağan dışı durumlarda veriye en kısa zamanda ulaşma zorunluluğudur.

DESTEK BİLİŞİM ile işinizi markalayın

Bize +90 422 326 21 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

HEDEFLERİMİZ

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

HPE ürün alımında ve diğer yedek parça alımlarında Destek Bilişim ile beraber çalıştık. IT alt yapımızın dizaynında ve Sanallaştırma projelerinde profesyonel ekiplerine teşekkür ederiz. Sistem, Network ve Yedeklilik konusunda üst seviyelere ulaştık. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle...
SEDAT KATIRCI: MALATYA ESENLİK
BT DİREKTÖRÜ
Üretim ağımızın sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için güçlü bir IT alt yapısına sahip olması gerekiyordu. HPE ürün ailesi ve Destek Bilişim 'in profesyonel destekleri sayesinde IT alt yapımız uçtan uca daha güven veren bir sistem haline dönüşmüştür. Destek ailesine teşekkür ederiz.
ENGİN ŞAHİN: QPLUS
FİNANS UZMANI
Bilgi Teknolojileri alanında yıllar süre bir entegrator firma arayışından sonra güven veren bir firma ile çalışmaktan mutluyuz. Sunucu, yedeklilik, felaket kurtarma ve son kullanıcı konularında daha güçlü ve güvelik bir şekilde yol almaktayız. Destek çalışanlarına teşekkür ederiz.
BAYRAM ÖZCAN: ÖZCAN HUKUK
AVUKAT
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum egetvel lacus pretium rhoncus adipiscing elit. Vestibulum egetvel lacus pretium rhoncus a quis nisly Ut vehicula gravida dui in pulvinar donec diam elit consequat eget augue vitae aliquet.
HÜSEYİN KARACA: KARACA GIDA
GENEL MÜDÜR

DESTEK TAKIMI

Bülent ASLANDOĞAN

SİSTEM MÜHENDİSİ

Celal ALİBEYOĞLU

NETWORK MÜHENDİSİ

Fatih CERİTLİ

YAZILIM MÜHENDİSİ