Bilisim projelerinin yapi taslarinin basinda “Network” gelir. Yapilacak olan yatirim ve bununla baglantili olarak seçilecek ürünlerin tamami isletmelerin sonraki zamanlarda IT projelerinde nasil ilerleyeceginin veya nereye kadar yatirim yapmadan genisleyebileceginin belirlendigi ilk unsurdur. Bu nedenle birbirinden ayrilmaz bir bütün olarak görülen süreçlerinde, yapisal kablolama ile baslayarak, merkeze omurga anahtarlarin konumlandirilmasi, katlara local area network baglantilari için kenar anahtarlarin yerlestirilmesi, kablosuz erisim için Access Point kurulumlari, güvenlik için Firewall ve ilgili ekipmanlarin kurulum süreçlerinin tamami Destek Bilisim uzman ekipleri tarafindan gerçeklestirilir.

NETWORK GÜVENLIGINIZI YENI NESIL GÜVENLIK DUVARI ILE ARTTIRIN

Sektörün en hizli yeni nesil firewall platformu ile daha fazla koruma ve daha fazla kontrol sahibi olun. Çalinan datalar siber suç ekonomisi için en önemli hammaddedir ve kuruluslar sürekli olarak saldiri altindadir. Veri ihlali riski daha fazla güvenlik ve ag trafigi üzerinde kontrolü arttirmak için daha fazla görünürlük ve erisilebilirlige ihtiyaç duyar. Geleneksel güvenlik duvarlari ve bagimsiz nokta güvenlik ürünleri yardimci olabilir ama onlarda karmasiklik, gecikme ve maliyet ekleyebilir. Fakat network güvenliginizi yeni nesil firewall “Next Generation firewall (NGFW)” çözümünü seçerek daha fazla kontrol elde ederek ve alt yapinizi basitlestirerek gelistirebilirsiniz. Iyi bir NGFW çözümünün güzelligi, tek bir konsolide platformda içerisinde genislige ve derinligie sahip güvenlik ve kontrol yetenekleri sunar.

 

Gelecek Nesil Güvenlik Duvari (NGFW)

Fortinet’in NGFW çözümü endüstri lideri güvenlik etkinligi ve genis bir uygulama alaim sunuyor. Kullanici denetimleri için endüstrinin en hizli patformu üzerinde daha iyi güvenlik, daha fazla kontrol ve mevcut en hizli performansi NGFW bugünden sunuyor.

 

Fortigate platformunun güvenligi Fortiguard Laboratuvarlari tarafindan, NGFW ile entegre edilmis özellikler ile saglanir.

* Uygulama Kontrolü

* Kullanici kimlik dogrulama

* Cihaz/OS Kimlik T.

* Web Filtreleme

* Anti-Malware

* IP Repüstasyonu

* Ileri Düzey tehtid algilama

* IPSec / SSL Vpn

* Güvenlik Duvari

* Networking (LAN,WAN,WIFI)

* Yönetim ve Raporlama