KURUMSAL

Destek Bilisim Teknoloji Hizmetleri 1998 yilinda kurulmustur. Kuruldugu günden bu yana sahip oldugu uzman satis ve Teknik kadrosuyla bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren, kurumlara deger katmak için sektörde yerini almis bir bilisim sirketiyiz. Her biri kendi alaninda uzman sertifikali personellerimiz ve mühendislerimizle müsteri memnuniyetini esas alarak farkli konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktayiz. Destek Bilisim Teknolojileri çok farkli sektörlerde farkli kurumlara farkli platformlarda yazilim gelistirme, entegrasyon, veri tabani yönetimi, sistem yönetimi, proje yönetimi, danismanlik ve egitim hizmetleri sunar. Türk halkinin bilgi ve iletisim toplumuna dönüsüm sürecinde özellikle bilgi ve iletisim teknolojilerinin is dünyasina nüfusu için insan kaynaklarinin daha yetkin ve nitelikli bir hale gelmesi için bilgi ve deneyimlerimizle egitim alaninda da sertifikali egitmenlerimizle birlikte hizmet vermekteyiz. Destek Bilisim Teknolojileri her geçen gün Türkiye’nin degisim ve dönüsümüne, rekabet gücüne büyük katki yapan ve paydaslariyla Avrupa ve yakin cografyada teknoloji katmaninda hizmet veren öncü bir kurulus olmayi hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Müsterilerimize ve toplumumuza kattigimiz teknoloji hizmetlerinin degerini sürekli arttirarak, Verdigimiz tüm hizmetlerde sektöründe lider bir sirket olmaktir.

Misyonumuz

Müsteri memnuniyetini esas alan bir yaklasimla performans ve güvenlikten ödün vermeden, en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, hedef müsteri grubumuza sunmak ve devamlilik arz eden saglam bir yapiyi saglamaktir.