Destek Bilgi Teknolojileri ; Müsterilerinin ihtiyaç duydugu verimlilik ve rekabet avantajina ulasmasi için müsteri stratejilerini göz önünde bulundurarak yüksek kalite bilinci, katma degerli is birligi ve müsteri memnuniyeti esasi ile isletmelerin ihtiyaci olan alt yapi çözümlerini uçtan uca saglayan ve anahtar teslim projeler gerçeklestiren Sistem Entegratörüdür. Destek Bilgi Teknolojileri olarak bilgi teknolojilerinin is verimliliginin anahtari olduguna inanan müsterilerimize, bilgi ve teknolojileri alaninda ihtiyaçlarini karsilayacak maliyet ve rekabet avantaji saglamak öncelikli hedefimizdir. Amacimiz sadece hizmet vermek degil, verdigimiz hizmeti en üst seviyede temsil etmektir, bu nedenle bünyemizde barindirdigimiz bütün partnerlikleri en üst seviyeden temsil ediyor ve bu dogrultuda kadromuzda yer alan bütün çalisma arkadaslarimizi sürekli ve güncel egitimlerle donatiyoruz.

Is Modelimiz; Destek Bilgi Teknolojileri çözüm üreten bir sirkettir, bu nedenle ihtiyaçlara alisilmis kutu çözümleri sunmak yerine kadrosundaki uzmanlar ile detayli incelemeler yapar ve ihtiyaçlara uygun terzi isi çözümler sunar. Bünyesinde çalistirdigi elemanlar asagidaki sertifikalara sahiptir;

 

Microsoft® Certified Solution Associates (MCSA) 

Microsoft® Certified Solution Expert (MCSE)

Microsoft® Certified Trainer (MCT) 

Veeam Certified Engineer (VCME)

HPE Server ASE 

HPE Storage ASE 

HPE Storage MASE

Teknik mühendis ve uzmanlar daha önce benzer bir çok projede yer aldiklari ve sorun tespit edip çözdükleri için ihtiyaç analizlerini ve dogru çözümleri sunarlar, bu islem asagidaki adimlardan olusur.

* Nitelikli Proje analizi

* Dogru ihtiyaçlarin belirlenmesi

* Raporlarin hazirlanip sunulmasi

* Demo havuzundan önerilen ürünler ile ilgili POC

 

Sinirsiz Destek  : Müsterilerimiz anlasma kapsaminda sinirsiz çagri ve yerinde destek hakkina sahiptirler.

Destek Önceligi : Verilecek destegin anlasma kapsaminda belirtilen zaman dahilinde verilmesini taahüt eder.

Fiyat Avantaji    : Anlasmali müsterilerimiz, anlasma kapsami disinda verilen hizmetlerde fiyat avantajina sahiptir.

Proaktif Hizmet : Isletim sisteminden kaynaklanan sorunlarin ve üretici tarafindan hazirlanan güncellemelerin zamaninda yapilmasindan sorumlu olacagiz.

Proje Danismanligi : Anlasma süresi boyunca gündeme gelebilecek çesitli IT Projeleri konusunda uzman danismanlar tarafindan destek saglanacaktir.

7/24 Opsiyonu : Mesai disi destek gerektiren kritik sistemler için müsterilerimize 7/24 opsiyonu sunmaktayiz.

Yedek Parça Opsiyonu : Kritik sistemler için önceden belirlenen (sirketimiz bünyesinde veya müsteri lokasyonunda bulundurulacak) yedek ünitelerle ariza durumunda sistemin isleyisinin aksamamasini saglayacaktir.

Egitim : Kullanacaginiz ürünler ve ihtiyaciniz olan çözümlere iliskin egitimleri uzmani olan çalisanlarimiz tarafindan, demolar esliginde gerçeklestiriyoruz.