Küçük, orta ve büyük ölçekli bir isletme olarak, ekonomik ve profesyonel BT araçlarina ihtiyaciniz olabilir. Microsoft, Office 365 size ve çalisanlarinizin popüler üretkenlik uygulamalarina neredeyse her yerden Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dahil olmak üzere erisimini saglar. Ayrica, dosya paylasimi, yüksek çözünürlüklü video konferans ve kurumsal mail hizmetleri sunar.

Geleneksel bir Microsoft Office kurulumundan farkli olarak, Office 365 size sunlari saglar:

Office uygulamalarinizi herhangi bir cihazda kullanin; Her kullanici Office masaüstü uygulamalarini is yerindeki veya evdeki 5 windows veya Macintosh bilgisayarinda kullanabilir. Ipad, Windows Phone, Android ve Iphone telefonlari için Office uygulamalariyla hareket halindeyken belgelerinize erisin ve düzenlemeler yapin.

Her zaman Güncel Kalin; Office’i buluta baglayarak, fark edilmeden arka planda yapilan güncellestirmeler sayesinde masaüstü uygulamalarinin her zaman en son sürümüne sahip olursunuz.

Finansal olarak desteklenen SLA ; Finansal olarak desteklenen %99,9 kesintisiz çalisma hizmet düzeyi anlasmasina uygun sekilde hizmetlerinizin kullanilabilir olacagini bilmenin huzurunu yasayin.

Is Sinifi E-posta ; Kisiler, paylasilan takvimler, sürekli güncel kalan istenmeyen posta ve kötü amaçli yazilim korumasi ile, 25 MB’ ye kadar olan e-postalarin gönderilebildigi büyük 50GB posta kutular. Tüm dünyadaki isletmeler için lider e-posta çözümü olan Exchange ile olusturulmus e-posta teknolojisi. E-posta adresiniz için özel etki alanlari kullanin, tam özellikli çevrimdisi destek için outlook ile baglanin modern tarayicilardan birini kullanarak web yoluyla erisin. PC veya MAC’inizde oldugu gibi, Windows Phone, Iphone ve Android aygitlarinizda da kullanilabilir.

Özel Sosyal Agbaglantisi ve isbirligi ; Sirketinizin baglantida kalmasina, ekipler arasinda bilgi paylasmasina ve kararlarini daha hizli ve bilgili sekilde almasina yardimci olan bir sosyal ag.

Çevrimiçi belge depolama ve dosya paylasma ; 1 TB alan; bulutta dosya depolamak, yedeklemek ve kolayca paylasmak için... Dosyalara hemen hemen her aygittan erisilebilir. Çevrimdisi olarak esitlenebilir ve internet baglantisi olmadan kullanilabilir.

Teknik Destek ; Kurulum ve dagitim sorunlari için telefon destegi, çevrimiçi yanitlar, teknik bilgi kaynaklari ve ek yardim için Office365 topluluguyla baglantilar....

Küçük ve Orta ölçekli isletmeler (KOBI), islerini her yerden yürütebilecekleri güce ve esneklige ihtiyaç duyar. Bu nedenle, isletmelerini ileri tasimaya yardimci olmasi için buluta basvurmaktadirlar. Asil soru sudur; Belirli gereksinimlerinizi karsilayacak en iyi hizmetleri hangi bulut çözümü sunuyor?

Microsoft Azure, açik bir bulut platformuyla birlikte çeviklik sunarak, isletmenizi daha büyük bir verimlilikle büyütmenize ve degisime karsi daha esnek kalmaniza yardimci olur. Azure ile hizli bir sekilde hazir ve düzgün çalisir duruma gelebilir, gerektiginde ölçegi yükseltebilir veya düsürebilir ve yalnizca kullandiginizin parasini ödeyerek yüksek sermaye maliyetlerinden kaçinabilirsiniz

 

Azure verileriniz ve uygulamalariniz için basit ve güvenilir yedekleme sunar. Depolamayla ilgili tipik altyapi maliyetlerini ortadan kaldirip, sonuçta yalnizca kullandiginiz depolama için ödeme yaparsiniz.

Ölçeklenebilirlik düzeyi yüksek olan, yüksek oranda kullanilabilir uygulamalar ve API’ler olusturabilir, ayni zamanda Web sitelerinizi hizli ve kolay bir sekilde bulutta barindirabilirsiniz.